Коттеджный портал Украины


Главная О компании Сотрудничество Реклама Контакты Объявления

Поиск

Подписка

Базы
Новости и информация
Услуги
RSS-лента (Услуги)
RSS-лента (Базы)
RSS-лента (Новости и информация)


Сонячна електростанція в зимовий період, рекомендації по використанню.

2018-11-07 17:27:46

При правильному місці установки СЕС, кута нахилу і вибору типу панелей власник отримує максимальну кількість енергії в літній період - період великої кількості світлових днів, особливо при відсутності частих опадів. По-іншому йде справа в зимовий період, коли день короткий, небо часто затягнуте хмарами.

Тому власники сонячних батарей лякаються думки, що снігопади і холоди зменшать потенційне вироблення енергії їх сонячними електростанціями. Хоча і насправді скупчення снігу може утруднити здатність сонячних батарей виробляти електроенергію, однак, ця проблема з виробленням, як правило, має місце тільки для сонячних електростанцій, погано оптимізованих для снігового клімату.

Все про сонячні електростанції дивіться за посиланням https://prel.prom.ua/g1317082-sonyachni-batareyi-obladnannya

Шар снігу може зменшити вироблення тільки в тому випадку, якщо він буде досить товстим, щоб закрити батареї від сонячних променів. Як правило, сніг буде танути і зісковзувати з батарей, встановлених під кутом, за допомогою збереженого тепла від сонця. В результаті, серйозне накопичення снігу може відбутися тільки на батареях без ухилу або з невеликим ухилом (що найчастіше буває при монтажі батарей на даху). Однак, навіть якщо таке накопичення снігу і сталося, то можна вжити заходів по відновленню їх працездатності. Варіантом може бути система автоматичного очищення батарей або залучення компанії, яка може прибрати сніг.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячна електростанція зимою"

Ті, хто вже встановив СЕС, незалежно від її масштабу, задаються метою ефективного використання сонячних панелей на протязі всього року. Якщо є бажання отримувати максимум енергії в зимовий час - не варто економити на сонячних панелях. Коли на дворі хмарна погода, світло розсіюється в різні боки, так що для того щоб вловити якомога більшу його частину, матеріали батареї повинні бути максимально якісними, здатними сприймати світло при великому спектрі кутів.

Кожен вид сонячних батарей розрахований на витримку достатньої кількості ваги, щоб не переживати з приводу проблем з-за шару снігу. Кожна панель проходить попередню перевірку на здатність бездефектно працювати після піддавання тиску. У кожного виду свої показники, але сніг повинні витримувати всі типи.

Якщо світлочутливі елементи покриються снігом, то панель не зможе перетворювати світло в енергію, так що потрібно буде їх почистити, але це не особливо трудомісткий процес. З огляду на те, що панелі розташовуються під кутом, то сніг в більшості випадків піде завдяки силі земного тяжіння, але відбутися це може не відразу. Для того щоб безпечно для панелі прибрати сніг, найкраще використовувати спеціальний девайс.

Велика частина електроніки при холодних температурах працює з більшою продуктивністю, ніж при підвищених, також і з сонячними панелями, взимку вони будуть видавати досить багато енергії, незважаючи на короткі дні.

Однак іноді, якщо на вулиці заметіль, то кількість снігу може бути критичним і завдати шкоди вашим батареям, для того, щоб не допустити такого події, рекомендується найняти фахівців, які мають за плечима багатий досвід в усуненні проблем такого характеру і зможуть швидко і якісно прибрати більшу частину снігу з поверхні батарей.

Навіть якщо ви живете на півночі країни, а не на більш сонячному півдні, сніжна частина року не перевищить трьох місяців, так що більшу частину року турбот з батареями не буде.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячна електростанція зимою"

З коливаннями температур справа йде складніше, якщо різниця температур між днем і вночі близько 20 градусів, то неякісні запчастини панелі можуть бути зруйновані. Цікавим є той факт, що сніг негативно впливає на СЕС лише в тому випадку, якщо він накопичується на панелях. Сніг, що покриває навколишню місцевість, несе позитивний ефект, оскільки має високу відбивну здатність і тим самим збільшує кількість розсіяного випромінювання. Полікристалічні панелі показують відмінні результати не тільки від прямого світла, але і від розсіяного.

Отже, при належному догляді, навіть взимку сонячна електростанція є ефективним способом, щоб зробити свій будинок незалежним від зовнішніх факторів у плані електропостачання.