Коттеджный портал Украины


Главная О компании Сотрудничество Реклама Контакты Объявления

Поиск

Подписка

Базы
Новости и информация
Услуги
RSS-лента (Услуги)
RSS-лента (Базы)
RSS-лента (Новости и информация)


Вирощування буряків як прибутковий бізнес в 2019 році

2019-01-10 22:18:50

Вирощування БУРЯКА ЯК прибутковий бізнес в 2019 році

Організація бізнесу починається з оцінки його прибутковості. Буряк - одна з Найбільш популярних кормових і технічних культур. Особливо вона цінується за рахунок одержуваний з неї буряковому цукру. З цієї причини попит на таку продукцію постійно високий. Якщо дозволяє бюджет, можна підібрати більш цінні високоцукристі сорти.

Відкриття власного бізнесу з вирощування та продажу буряка не має особливих складнощів. Все тому, що продукт є не тільки всіма улюблений і користується великим попитом, але і його не складно вирощувати, він невибаглива і приносить хороший урожай. Але навіть у вирощуванні такого невибагливого овоча є свої нюанси і секрети, які необхідно знати, щоб урожай був багатим. Мінітрактор купить тут

Для отримання хорошого врожаю необхідно:

правильно підібрати обладнання для культивування;

дотримуватися технологію вирощування.

Для первинної обробки грунту вживають плуг і культиватор. Вони дозволяють розпушити землю і вирівняти її для створення оптимального насіннєвого ложа. Необхідно Стежити, щоб грунт був досить пухкої для хорошого контакту насіння з нею. Але щільність повинна бути такою, щоб витримувати вагу сівалки. Розмір сівалки підбирається з урахуванням потужності трактора. Але бажано, щоб кількість проходів техніки по полю був мінімальним.

Обробіток поля краще виконувати восени. Перед безпосередньо посевними роботами навесні досить пройтися легкої бороною. При виборі культиватора потрібно Стежити, щоб зуби були прямими. У цьому випадку на поверхню Чи не буде підніматися грунт, а не піддавалася атмосферних впливів.

Серед найпопулярніших сортів буряка для вирощування слід виділити:

Червона куля. Це Ультраскоростиглий сорт, Вегетаційний період якого становить всього лише 72-78 днів;

Богема. Ранній сорт, дозріває через 70-80 днів;

Єгипетська плоска. Середній сорт. Період дозрівання 95-115 днів;

Детройт. Середня стиглості - 100-110 днів;

Циліндра. Пізній сорт - 120-130 днів.

ТЕХНОЛОГІЯ вирощування

Насіння для посіву включаються до складу суміші фунгіцидів і інсектицидів, щоб захистити їх і ранні паростки від шкідників і хвороб. Найбільш підходяща для вирощування цукрових буряків суглинних грунт. Висів здійснюється після її прогріву до 5-6 градусів. Для подальшої обробки добривами та гербіцидами бажано залишати технологічну Колею для проходу техніки.

Оптимальним періодом для збирання буряків є середина жовтня. Але через затримки на пунктах прийому часто цю операцію виконують уже в першій декаді вересня.

Джерело: https://motokosmos.com.ua/mototraktora